مشاوره ازدواج تلفنی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور آنتالیا
ویزای تایوان
قیمت تور کانادا
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
خود ارضايي
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :jameesalamat
تاريخ: 1398/4/21  ساعت: ۰۰

 

انزال زودرس و همينطور نعوظ شايع ترين مشكل زوجين در روابط جنسي است بطوريكه اين مشكل در صورتي كه به درستي مهار نشود مي تواند بر زندگي زوج هم سايه بياندازد. رضايت جنسي يكي از اصلي ترين ستون هاي زندگي مشترك افراد است كه در هر سن و با هر تجربه اي مي تواند پيوند زوجين را تحكيم كند.

 

بيشتر بخوانيد: انزال زودرس چيست | تكنيك، دارو و راهكارهاي تشخيص و درمان

:
برچسب‌ها:

نويسنده :jameesalamat
تاريخ: 1398/3/16  ساعت: ۱۱

ترك خودارضايي

ترك خود ارضايي غريزه جنسي يكي از قويترين غرايز در بشر است، در جامعه ما، بين بلوغ جنسي در دختران و پسران تا سن ازدواج در بسياري از موارد شايد 10 سال فاصله باشد، چگونگي گذراندن اين دوران در افراد مختلف متفاوت است،گاهي غريزه جنسي در فرد بسيار شديد و آزار دهنده است و فرد اقدام به خودارضايي مي‌كند و در بعضي موارد نيز اين غريزه چندان شديد نيست.

خودارضايي در بلند مدت مي تواند صدمات سنگين و حتي در بعضي مواقع جبران ناپذيري به شخص عامل بزند، هر چند بدليل آنكه سن انجام خودارضايي معمولاً در دوران نوجواني و جواني است اكثر مشكلات جسمي و روحي پس از ترك خودارضايي از بين ميروند.

انجام عمل خودارضايي هم در اديان ديني (مخصوصاً اسلام) نهي شده است و هم بر اساس نظر بسياري از پزشكان انجام خودارضايي صدمات جسمي و روحي به انسان ميزند، پس ترك خودارضايي واجب است زيرا عوارض خودارضايي بيشمار است.

:
برچسب‌ها:

[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای سایت
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ